sobota, 3 stycznia 2015

Lech Poznań

programy przedmeczoweprzód
tył
                                                                       Hej !
               Ten tydzień był u mnie bogaty w autografy ( 5 listów w tym 3 w poniedziałek ! ). Jednym z tych pięciu listów był list od... Lecha Poznań! Przesyłka zawierał 7 kart z autografami , 3 gazetki "Hej Lech !" i 6 niepodpisanych kart. Skanów tych sześciu kart Wam nie daje, bo nie ma po co. Bardzo się cieszę z tej przesyłki, ponieważ przysłano mi te autografy o które prosiłam. W marcu planuję ponownie wysłać list do Kolejorza i dołączyć do listy te niepodpisane karty. Co do tych gazetek to przeglądałam je i są bardzo ciekawe. Dużo ciekawych artykułów i wywiadów z piłkarzami :) Podpisy Linettiego i Kamińskiego są wymarzone. Wysłałam list z prośbą i kopertę zwrotną na ten adres:

INEA Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

 Tak wiem, że miało być dzisiaj podsumowanie roku, ale cały czas coś mi wypada, 6 grudnia mam jasełka i prawie codziennie próby, a 31 występ. Smutno mi, że niema już tak dużo czasu dla Was,niedługo znowu zacznie się liga i weekendy będą mecze. Spróbuje Wam to wynagrodzić :)

                                                      Wypchanych skrzynek !- Agata


                         

8 komentarzy:

  1. Gratuluję! Ja od Lecha niestety dostałam tylko mnóstwo niepodpisanych kart i 3 książeczki, ale będę próbować dalej ;) Zapraszam do mnie: grafypati.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję, ja dostałam tylko te książeczki oraz niepodpisane karty. Zapraszam do mnie na autograf Theo Walcotta ;)
    http://autografy-patrycji.blogspot.com/2015/01/157-theo-walcott.html

    OdpowiedzUsuń